Do przebycia mają 11,5-kilometrową trasę, a w świątecznych workach zabawki i słodycze. Mikołaje na rowerach to impreza, która jest organizowana w Głogowie po raz 8. Ze Starego Rynku uczestnicy wyruszyli na Plac Tysiąclecia, później pojadą na osiedla Kopernik i Piastów. Paczki trafią do kilkunastu rodzin.
-Nie ma śniegu, ale jest mróz. Mikołaje są dobrze ubrani i mają gorące serca, więc poradzą sobie z trasą.- mówi jeden z organizatorów, Tomek Stolarek. - Biorę siódmy raz udział - przyznaje Danuta Kierzyk - Tu trzeba dzisiaj być. Nie chodzi o prezenty, tylko radość dzieci z widoku Mikołajów. To są dzieci chore, nie wychodzą z domu i jak Mikołaj przyjdzie, to jest sama radość - dodaje.
Pani Marta przyjechała razem z synem. - Bierzemy 4 raz udział. Lubię pomagać i uczę tego mojego syna. Mam bardzo miłe wspomnienia z poprzednich edycji - mówi.
RED
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
KGHM wspiera Kornelię Olkucką. Ściga się w Formule 4!
Kolejny któremu żal du....ę ściska.... guzik w życiu robi i nic nie osiągnął i komentuje jak kolejny polaczek cebulaczek. Brawo dziewczyno tak trzym!!!
Gazda
22:31, 2025-07-02
W gminie Głogów to gorący temat
To nie chodzi o blokowanie miliardów. Tu chodzi o to co jegomość mówi a co robi…. W sensie nic nie robi,,, miał okazje zachować ten przejazd ale wtwierdzil że po co
Do kom1
20:32, 2025-07-02
W gminie Głogów to gorący temat
Nie przywrócą, nie po to PKP inwestuje miliardy w kolej szybkiego ruchu by pociągi jeździły 60km/h. A PKP ma przepisy które trzeba przestrzegać. Trzeba się z tym pogodzić technologia idzie do przodu byle kilka rolników nie może spowodować by wydane miliardy poszły w błoto.
Ktoś
20:30, 2025-07-02
Spółdzielnia: Nie będzie oprysków na komary
dwa mieszkania takie same do smieci tyle samo a czynsz inny bo ona ma wiecej wody deszczowej niz ja pewno dlatego ze wyzej
no
19:29, 2025-07-02
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz