Zamknij

Książka najlepszym prezentem. Biblioteka przy Perseusza oferuje książki pod choinkę i nie tylko

12:42, 20.12.2022 Redakcja Aktualizacja: 12:52, 20.12.2022
Skomentuj

Jeszcze na kilka dni przed świętami często szukamy prezentu pod choinkę. Czasem nie znamy gustu osoby, którą chcemy obdarować, a czasem potrzebujemy coś "na już" i w rozsądnej cenie. "Kto czyta książki, żyje podwójnie" napisał kiedyś Umberto Eco. Powiedzenie to sprawdza się w Głogowie, a mieszkańcy faktycznie uznają książkę za prezent uniwersalny. Dlatego też chętnie kupują książki na Kiermaszu Książki Przeczytanej w bibliotece BLOG przy ul. Perseusza 13.

- Mamy naprawdę dobre książki, czasem czytane tylko raz i nie różnią się od kompletnie nowych egzemplarzy - mówi Ewa Błaszczyk z biblioteki BLOG. - Dlatego już sprzedaliśmy już kilkadziesiąt książek z wielu gatunków. Oferta obejmuje książki dziecięce, romanse i popularnonaukowe - dodaje. Przyznaje jednak, że największym zainteresowaniem cieszą się kryminały.

Podczas kiermaszu można kupić książki nowe, raz przeczytane, bestsellery, lektury, klasykę i literaturę popularnonaukową. Wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach: zestawy książek, np. kolekcje romansów w cenie 10 zł, a pojedyncze książki od nawet 1 zł do 8 zł.

To doskonała okazja, by kupić prezenty dla bliskich. Kiermasz działa w godzinach otwarcia biblioteki BLOG. Kupujący będą mogli wybierać z bogatej oferty książek do Świąt Bożego Narodzenia lub do wyczerpania zapasów. przy ul. Perseusza 13.

RED

(Redakcja)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%