Trwa remont al. Wolności - to największa drogowa inwestycja od lat w naszym mieście, która rozpoczęła się w 2017 roku. Zgodnie z umową zakończy jesienią br. Obecnie firma prowadzi prace na ostatnim odcinku tej drogi, który jest całkowicie wyłączony z ruchu.
Sprawdziliśmy, że prace idą zgodnie z planem. Ludzie mają nadzieję, że remont faktycznie zakończy się lada moment. - Remont to utrudnienia nie tylko dla kierowców, którzy się denerwują, ale też dla pieszych. Trzeba chodzić slalomem obok wielkich maszyn i wykopów - mówią.
Inwestycja pochłonie w granicach 11 mln zł. Około 8 mln zł zostanie pokryte ze środków zewnętrznych.
MK
Trzeba dopłacić do utrzymania Neptuna
bajeczka o imprezkach bo 5 mam 10 dzieci i materialy do zabawy na 2 godziny i już wydarzenie tak bedzie z NEPTUNEM TAK Z JUBILATEM MOKIEM , TEATRZYKIEM ALE SA PIWNICE PO STARYM MIASTEM może teraz trzeba tam pogrzebac na kredyt
1111
16:50, 2026-01-07
O Głogowie w Wielkopolsce
Na pewno jest lepiej, ale dlaczego Koleje Wielkopolskie nie mogą uruchomić chociaż kilku połączeń bezpośrednio z Głogowa do Poznania?
JA
15:39, 2026-01-07
Rolnicy z Głogowa jadą na strajk do Warszawy
...... a ENDRIU NA LOKOMOTYWIE SZÓSTĄ KURĘ JE ,,,,, tak to lecialo tylko czyja ta kura
tak
14:47, 2026-01-07
Rolnicy z Głogowa jadą na strajk do Warszawy
hej hej zapracowany do sypialni ci dostarcza rano to co dowiozą z UKRAINY a wiwczorem z MERCOSURU a polski rolnik po tobie posprzata
misiu
14:40, 2026-01-07
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz