Zamknij

Ruszyły zgłoszenia. Skorzystaj z asystenta osoby niepełnosprawnej

09:13, 05.01.2023 strony Aktualizacja: 09:13, 05.01.2023
Skomentuj

Usługa asystenta polega na wsparciu osoby z niepełnosprawnością m.in. w robieniu zakupów, dostaniu się do lekarza czy na rehabilitację. Już ruszyły zapisy do programu, z którego będzie mogło skorzystać 100 osób. Kto kwalifikuje się do programu?

Program adresowany jest do dorosłych osób niepełnosprawnych posiadających orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym oraz dzieci do 16 r.ż. z orzeczeniem o niepełnosprawności. Osoby chętne do skorzystania z usług asystenta powinny wypełnić dokumenty zgłoszeniowe, które znajdują się na stronie www.morius.pl i złożyć w biurze MORiUS przy ul. Norwida 5, pokój nr 19. Dokumenty są przyjmowane wyłącznie w godzinach 10:00-12:00.

Co więcej, Miejski Ośrodek Rehabilitacji i Usług Specjalistycznych w Głogowie poszukuje również osoby chętne do pełnienia roli asystenta. - Łącznie usługę będzie wykonywać 50 asystentów. Osoby, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu powinny mieć ukończoną szkołę w danym kierunku lub posiadać udokumentowane doświadczenie - przybliża Mirosława Krasicka, dyrektor MORiUS-a.

Usługi Asystenta mogą być realizowane przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Wartość zadania to ponad 1,3 mln złotych.

RED

(strony)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%