Zamknij

Piękna gra i dużo inspiracji. Uczniowie z Głogowa na meczu w Katowicach. Zobacz zdjęcia!

09:58, 18.01.2023 Grażyna Hanuszewicz Aktualizacja: 09:58, 18.01.2023
Skomentuj

O wyprawie fanów piłki ręcznej z akademii UKS Sport Land Głogów informowaliśmy już w poniedziałek (16.01) TUTAJ. 59 uczniów akademii świetnie bawiło się nie tylko na meczu w Spodku, ale także zwiedzając Katowice. Emocjami i zdjęciami podzielił się z nami Wojciech Łuczak, trener akademii i opiekun wycieczki.

- Nasi młodzi zawodnicy reprezentacji grali bardzo nerwowo na początku, ale potem odzyskali tę pewność dzięki temu byliśmy świadkami pięknego zwycięstwa - mówi trener Łuczak - Mistrzostwa były dla nas bardzo udane, cała prestiż wydarzenia i kultura kibicowania... bardzo udzieliła nam się radość miła atmosfera w tym kibicowaniu. Słyszeliśmy nawet hymn zaśpiewany a capella w czasie meczu! - Chwali i dodaje, że potem cała grupa przyjemnie spędziła czas sercu Katowic, gdzie brali udział w różnych imprezach towarzyszących.

Czy walka o piłkę była zacięta? - Oczywiście! - zapewnia pan Wojciech - Nikt przecież nie przyjeżdża na zawody na skalę światową, by przegrać. Drużyna Arabii Saudyjskiej dała z siebie wszystko i byliśmy świadkami świetnych akcji na obu meczach. Uczniowie mieli okazję zobaczyć najlepszych w akcji i mam nadzieję, że coś z tego doświadczenia wniosą do własnego stylu gry - mówi.

RED

(Grażyna Hanuszewicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%