Zamknij

Złodziej w rękach policji! Odpowie też za zniszczenie samochodów i posiadanie narkotyków

14:16, 20.01.2023 Redakcja Aktualizacja: 16:24, 20.01.2023
Skomentuj

Niszczył drzwi i wybijał szyby, żeby dostać się do samochodów. Kradł dokumenty, karty bankomatowe, elektronarzędzia. Włamał się również do magazynu, żeby zabrać metalowe części instalacji. Głogowscy kryminalni zatrzymali 41-latka, który odpowie za liczne kradzieże.

Do przestępstw dochodziło od początku roku. Na komendzie pojawiali się osoby, którym zniszczono auta. -Zawiadomienia dotyczyły kradzieży z włamaniem do pojazdów, gdzie sprawca poza zniszczeniem drzwi wejściowych lub wybiciem szyb dokonywał kradzieży elektronarzędzi, dokumentów z zawartością kart bankomatowych i dowodów rejestracyjnych, a także sprzętu RTV znajdującego się w pojazdach. Sprawca włamał się również do magazynu, skąd dokonał kradzieży metalowych elementów instalacji do przerabiania miodu. Łączne straty wyrządzone przez złodzieja to kwota blisko 45 tyś. złotych - przybliża Łukasz Szuwikowski, oficer prasowy głogowskiej komendy.

Kryminalni zabezpieczyli monitoring i ustalili rysopis mężczyzny. Kilka dni temu trafili na jego trop. Kiedy policjanci weszli do mieszkania i piwnicy 41-latka, znaleźli tam większość skradzionych rzeczy. Zostaną one zwrócone właścicielom.

Zatrzymany głogowianin usłyszał aż 12 zarzutów kradzieży z włamaniem. Podczas zatrzymania funkcjonariusze znaleźli przy nim amfetaminę i metaamfetaminę, z których można przygotować kilkaset porcji handlowych narkotyku. Mężczyzna trafił do aresztu. Grozi mu 15 lat za kratkami.

RED

Źródło: KPP Głogów

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%