Zamknij

Mechanik obchodzi studniówkę z klasą

22:27, 27.01.2023 Redakcja Aktualizacja: 23:32, 27.01.2023
Skomentuj

Już od godziny 19 uczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych "Mechanik" w Głogowie świętują studniówkę w restauracji Rodos. - Jak nakazuje tradycja, oficjalnie studniówkę uważam za rozpoczętą - mówił dyrektor wznosząc toast.

Ta ostatnia prosta przed maturą to czas bardzo ważny, dlatego pięknie ubrani uczniowie i uczennice zatańczyli klasycznego poloneza, a dyrektor Paweł Korzeń wzniósł toast i złożył najserdeczniejsze życzenia powodzenia na maturze i sukcesów w dorosłym życiu. Poloneza licznej widowni zaprezentowało 15 par. - Nauczyliśmy się kilku trudniejszych figur, dlatego stresowałam się w paru momentach, ale wszystko szczęśliwie poszło zgodnie z planem - przyznaje jedna z przyszłych maturzystek - Pamiętaliśmy o równym kroku, uniesionej głowie, ogólnie wydaje mi się, że wyszło elegancko i z gracją - uśmiecha się.

Oprócz słynnego poloneza tę niezwykłą okazję urozmaiciły liczne piosenki popularne w tym roku i w latach ubiegłych. Maturzyści mieli więc okazję zabawić się tańcząc i ciesząc tym wieczorem. Czy ktoś myśli teraz o maturze? - Kompletnie nic nie pamiętam, czuję się, jakby cała wiedza wyparowała z głowy - mówi maturzysta - ale ta wiedza nadal gdzieś tam jest, tylko dziś nikt o tym nie myśli. Dziś się bawimy - wspomina wraz z kolegami.

RED

(Redakcja)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%