Zamknij

"Pijany kierowca!" Zatrzymanie obywatelskie przy ul. Piłsudskiego

15:33, 29.01.2023 Grażyna Hanuszewicz Aktualizacja: 17:46, 29.01.2023
Skomentuj

Prawidłową postawą wykazali się głogowianie, którzy dziś (29.01.) koło godziny 14.20 zatrzymali obywatelsko około 20-letniego mężczyznę, który podjechał samochodem pod KFC przy ul. Piłsudskiego. Według świadków prowadził pod wpływem substancji odurzających i alkoholu, który był od niego wyczuwalny. Zatrzymujący szybko wezwali policję, mężczyznę przejęli funkcjonariusze.

- To zasługa tego pana, który pierwszy zauważył, że coś jest nie tak. My pospieszyliśmy mu z pomocą. Zatrzymany na początku zastawiał przejazd, a potem wysiadł z samochodu, chwiał się i był agresywny. Chłopak szarpał się i musieliśmy go trzymać we czterech do przyjazdu policji. Ten pierwszy, pan, któremu pomogliśmy, zdołał wyrwać 20-latowi kluczyki do pojazdu - relacjonuje pan Damian, który pomógł w zatrzymaniu obywatelskim - próbował nam wmówić, że jego stan to efekt zażytej insuliny. Nie była to wiarygodna wersja - mówi.

Pan Damian podejrzewa także, że w samochodzie była jeszcze jedna osoba, która zdążyła zbiec - Chyba widziałem jak ktoś jeszcze wybiegał z pojazdu, ale skupiliśmy się na tym jednym 20-latku - stwierdza.

Policjanci przewieźli 20-latka na komendę, gdzie ustalą fakty - Nie możemy teraz udzielić pewnych informacji na temat tego, czy zatrzymany prowadził pod wpływem jakichś substancji - twierdzi głogowska policja - Badania na obecność takich substancji trwają około miesiąca, ale już wysłaliśmy próbki do laboratorium. Na ten moment mężczyzna nie może być ukarany - słyszymy.

RED

(Grażyna Hanuszewicz)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%