Zamknij

XV Prezentacja Chrobrego! To było wielkie klubowe wydarzenie

10:49, 04.02.2023 strony Aktualizacja: 10:52, 04.02.2023
Skomentuj

Pełna hala zawodników różnych kategorii wiekowych, trenerów, kibiców i przyjaciół klubu. Za nami XV edycja Prezentacji Chrobrego Głogów.

Podczas piątkowego wydarzenia głogowskiej publiczności zaprezentowano wszystkie zespoły Chrobrego Głogów, od przedszkolnych kategorii U-5, przez pierwszoligowców, po drużyny oldbojów. Łącznie w hali zgromadziło się ponad 20 teamów w różnych kategoriach wiekowych, a wśród nich gościnnie młodzieżowe z sąsiednich klubów partnerskich: Gwardii Białołęka, Sparty Przedmoście i Zrywu Kotla.

Przed wydarzeniem Sponsorzy i Partnerzy klubu przygotowali dużo atrakcji dla przybyłych kibiców organizując swoje stoiska z własną ofertą, konkursami i upominkami. Przy jednym z nich pracownicy Zespołu Szkół Ekonomicznych zbierali pieniądze na dalsze leczenie jednej ze swoich uczennic. Wstęp na klubową prezentację był bezpłatny, bo zawsze ważną jej część stanowi cel charytatywny. W tym roku postanowiliśmy włączyć się więc w pomoc Izabeli Bagrowskiej.

XV Prezentacja Chrobrego! To było wielkie klubowe wydarzenie 1

Prezentację uświetniły występy cheerleaderek oraz pokaz fajerwerków przygotowany przez kibiców.

Na koniec wszyscy fani mogli wziąć udział w otwartym spotkaniu z przygotowującymi się do rundy wiosennej w Fortuna 1 Lidze piłkarzami Chrobrego. Było więc dużo wspólnych zdjęć, rozdanych plakatów i autografów.

opr. RED

Fot. Chrobry Głogów

(strony)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%