Dzisiaj (19.02.) w Jaczowie po każdej mszy świętej odprawianej w parafii Jaczów będzie można kupić pyszne pączki , które wczoraj smażyły tutejsze gospodynie i członkinie Caritasu. Cały dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony zostanie na wsparcie domu dziecka.
Pomysłodawcą tej akcji jest proboszcz parafii pw. św. Szymona i Judy Tadeusza w Jaczowie ks. kan. Piotr Matus, a wielkie smażenie odbyło się wczoraj (18.02.) w Spiżarni św. Hildegardy.
Jaczowianki zapewniają, że robią doskonałe paczki, najlepsze na świecie, dlatego warto było czekać na nie od Tłustego Czwartku aż do niedzieli. Pączki na tłustą niedzielę smażone były także w Ruszowicach i Bądzowie.
RED
Staranował radiowóz traktorem!
Dzielny traktor polski
Huhuha
14:24, 2026-03-25
Codzienność, bez której osiedla nie działają
Wystarczy jedna moja decyzja i paliwo po ...10zł
Donald prawdomówny
14:22, 2026-03-25
Obiecują remont zapomnianej linii do Głogowa
Ciekawe gdzie na tej trasie rozwinie predkosc 80km/h jak pociagi tez maja ograniczenia w terenie zabudowanym. Ludzi wysiedla.
Ciekawy
10:34, 2026-03-25
Taki most będziemy mieli w Głogowie
Ja taki sam we Wrocławiu otwieralem. Osobowicki
Donald Tusk
10:17, 2026-03-25
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz