Zamknij

W Instytucie Politechnicznym PWSZ w Głogowie rozpoczął się czas obron prac inżynierskich dla KGHM

12:05, 03.03.2023 Elwira Iżycka Aktualizacja: 12:06, 03.03.2023
Skomentuj

Jako pierwsi przed komisją egzaminacyjną stanęli studenci kierunku Automatyka i robotyka. W tej grupie byli Marek Kruciakowski oraz Mariusz Łata, którzy przygotowali pracę pt. "Wykonanie wizualizacji monitorowania zużycia gazów technicznych z użyciem PLC SIEMENS S7-1200 oraz panelu operatorskiego". Praca ta powstała na potrzeby Centrum Badań Jakości Grupa KGHM. Jej promotorem jest dr inż. Ryszard Janas - wykładowca PWSZ w Głogowie, a konsultantem z ramienia CBJ Bartłomiej Krysiński - kierownik działu technicznego.

W Instytucie Politechnicznym PWSZ w Głogowie rozpoczął się czas obron prac inżynierskich dla KGHM 3

Praca została bardzo wysoko oceniona przez komisję egzaminacyjną, w której zasiadali: dr inż. Elżbieta Banaczyk, dr inż. Ryszard Janas oraz dr inż. Marcel Luzar. Podczas ogłoszenia wyniku obrony, pochwał nie szczędził także konsultant. - To praca na bardzo wysokim poziomie. Cieszę się, że powstała. Opracowane w niej rozwiązania w znaczący sposób mogą usprawnić pracę w CBJ i mam nadzieję, że je wdrożymy - powiedział Bartłomiej Krysińskim.

W Instytucie Politechnicznym PWSZ w Głogowie rozpoczął się czas obron prac inżynierskich dla KGHM 1

Prorektor PWSZ w Głogowie, dr inż. Elżbieta Banaczyk podkreśla, że takie prace mogą powstawać tylko dzięki szerokiej współpracy z różnymi podmiotami w regionie. Centrum Badań Jakości oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Głogowie są partnerami w zakresie kształcenia kadr inżynierskich na potrzeby regionu. Współpraca ta pozwala nam na podejmowanie wspólnych inicjatyw i działań, które bardzo cenimy, a przygotowana i obroniona dziś praca inżynierska jest jednym
z nich - powiedziała prorektor.

Źródło PWSZ Głogów

(Elwira Iżycka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%