Zamknij

Wystawa sióstr bliźniaczek "M&M" w klubie Mayday. To są kobiece inspiracje

21:00, 11.03.2023 Dorota Nyk Aktualizacja: 17:28, 15.03.2023
Skomentuj

W klubie "Mayday" na os. Kopernik otwarto wystawę bardzo zdolnych sióstr bliźniaczek. - W nas jest siła. Gdy jednej jej zabraknie, to druga ją wspiera - zapewniają siostry - artystki Monika Małachowska i Marta Mróz. Jedna jest malarką, druga daje drugie życie meblom. Ich prace pasują do siebie jak ulał, a można je zobaczyć od dziś na wystawie. W piątek (10.03.) byliśmy na wernisażu wystawy sióstr M&M "Kobiece inspiracje".

 

Marta Mróz odnawia meble, daje drugie życie szafom, toaletkom, krzesłom i stolikom. Jest coraz bardziej cenioną w tej dziedzinie rzemieślniczką i artystką. Prowadzi w internecie na Facebooku stronę "Rzecz na OKU". Monika Małachowska jest malarką. Maluje obrazy, w których przedstawia kobiety, jak istoty z bajki. Siostry wspierają się, doradzają i się wzajemnie inspirują. Wystawa sióstr M&M "Kobiece inspiracje" to dla nich jak prezent na urodziny, które mają 21 marca.

 

Wystawę organizuje Lokalna Artystyczna Scena. "Ich osobne działania, ale zestawione obok siebie stają się ich własnym uzupełnieniem, obie ukazują piękno i emocje tworząc swój wspólny mały bezpieczny kawałek świata." - napisali o siostrach. Wstęp na wystawę - wolny.

DN

(Dorota Nyk)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%