Zamknij

Pokaz kandydatek na MissMyglogow w Galerii Glogowia

18:04, 23.09.2023 . Aktualizacja: 08:17, 11.10.2023
Skomentuj

Kandydatki w konkursie Miss MyGlogow zaprezentowały się w sobotnie popołudnie (23.09.)  w Galerii Glogovia, w trakcie jesiennego pokazu mody na 2023 rok. Wystąpiły na wybiegu w sukniach ze sklepu Quiosque, a stylizowała je Alicja, czyli koszulistka.pl.

Galeria Glogovia jest jednym z największych sponsorów naszego konkursu, dlatego panie kandydujące w nim miały możliwość wystąpić w sobotę w trakcie jesiennych pokazów mody w galerii. To był cały dzień atrakcji. Na wybiegu zobaczyliśmy modelki właśnie w jesiennych stylizacjach, były także organizowane konkursy dla klientów. W głównym konkursie organizowanym w galerii można było wygrać nawet nagrodę wartości 1 500 zł, a przede wszystkim dobrze się bawić.

Wielką okazję do zaprezentowania się publiczności w Galerii Glogowia miały tego dnia kandydatki do naszego konkursu na Miss. W sobotę przyszło pięć pań, które poddały się wprawnej ręce stylistki – koszulistki.pl.

Zaczęło się od tego, że miałam ubrać wszystkie panie tak samo, a zobaczcie jak wyszło. Każdy strój jest inny. Miałam do czynienia z pięcioma silnymi osobowościami. Działo się, był ogień

opowiadała po wszystkim stylistka Alicja. Działo się w przymierzalni sklepu Quiosque, który użyczył naszym kandydatkom suknie na pokazy. Sandra Godzik sama sobie wybrała sukienkę kopertową z bufiastymi rękawami, czarną w czerwone różyczki, która bardzo jej pasowała. Zresztą oceńcie sami na zdjęciach. Stylistka obawiała się, że za bardzo będzie się wyróżniała wśród innych pań, ale do czasu, gdy kolejna kandydatka wybrała dla siebie suknię z odsłoniętymi ramionami koloru fuksji i nie chciała innej. Natomiast Oliwia Chinalska przymierzyła najwięcej sukienek, a w końcu została w jasnej sukience w grochy.

Siostra mnie oznaczyła pod postem na waszym portalu. I tak tu jestem. Przyszłam na ten pokaz i biorę udział w konkursie, aby się dobrze bawić. Pokazać, że trzeba być odważnym i że każda dziewczyna może dobrze wyglądać

powiedziała.

Byłam akurat bardzo zła, gdy zobaczyłam wasz konkurs. Wysłałam swoje zdjęcie, lecz nie oczekiwałam, że ktoś się do mnie odezwie. Ale odezwał się i od razu mi nerwy przeszły. I tak po prostu tu jestem

opowiadała Angelika Wójciak. Wszystkim kandydatkom piękne zdjęcia, które będą prezentowane na naszym portalu, zrobiła Agata Szczyrek – fotografia „Szklanym okiem”, która specjalizuje się w sesjach kobiecych oraz zdjęciach wizerunkowych dla firm.

Dla mnie najważniejsze jest dbałość o to, aby moja modelka czuła się pewna siebie przed obiektywem. Robię wszystko, żeby skupić się na jej psychicznych aspektach, podkreślić jej wyjątkowość. Aby na zdjęciu pokazała siebie

tłumaczyła fotografka. Jedno można powiedzieć, panie na wybiegu w Galerii Glogovia przełamały pierwsze lody i bardzo spodobały się publiczności. Głosujcie na wszystkie!

(DN)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

cichywuelbiciel10cichywuelbiciel10

0 2

piękne kobiety z pięknego miasta 09:08, 24.09.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo
0%