Głogów

Zamknij

Dzieci szykują pokaz mody. Kreacje już gotowe, będzie wybieg na czerwonym dywanie

Mateusz Komperda 13:24, 10.07.2019 Aktualizacja: 22:54, 07.10.2025
Skomentuj Dzieci szykują pokaz mody. Kreacje już gotowe, będzie wybieg na czerwonym dywanie

W Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie ciąg dalszy zajęć w ramach wakacyjnej akcji. Dzieci projektowały kreacje, które zaprezentują w czwartek (11.07.) w MOK-u o godz. 10.30. Będzie to pokaz mody dla rodziców.

- Pracesą już prawie gotowe. Dzisiaj to były już tylko poprawki.Zapraszamy wszystkich serdecznie - rozłożymy czerwony dywan,będzie muzyka i światła - zachęca Joanna Kinder dodając, żechłopcy również chętnie wzięli udział w tych zajęciach.

- Bardzomi się podoba. Jest duży wybór materiałów i ozdób, z którychmożna uszyć wszystko, co się chce. Postanowiła uszyć kostiumsyrenki - mówi nam Julka (8 l.).

Rodzice pomagali najmłodszym. - To dobry sposób na to, aby spędzić wolny czas z dziećmi - cieszyli się.
AM

(Mateusz Komperda)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%