Zamknij

Wielki pożar w okolicach Krzepielowa. Spłonęło kilka hektarów zboża na pniu

Mateusz Komperda 07:22, 25.07.2019 Aktualizacja: 22:28, 16.10.2025
Skomentuj Wielki pożar w okolicach Krzepielowa. Spłonęło kilka hektarów zboża na pniu

Todziało się pomiędzy Krzepielowem a Krążkowem. W środę (24.07.)około godz. 17 mieszkańcy zauważyli, że płonie zboże na pniu napobliskim polu. Jako pierwsi z pomocą ruszyli ochotnicy zKrzepielowa. Gdy na miejsce przybyły kolejne zastępy, to ogniemobjęta było już powierzchnia blisko 10 ha.

Pożar szybko się rozprzestrzeniał. Istniało zagrożenie, że może zająć też pobliski las. Udało się go opanować - w akcji udział wzięli jeszcze strażacy ze Sławy, Wschowy, Chociemyśli, Starego Strącza, Kotli, Grochowic, czy Serbów.

Trwa szacowanie strat. Poszkodowanych zostało trzech rolników. Spaleniu nie uległy maszyny rolnicze.
MK
fot. OSP Krzepielów

(Mateusz Komperda)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%