W Zespole Szkół Przyrodniczych i Branżowych w Głogowie odbyła się powiatowa inauguracja roku szkolnego. Był hejnał myśliwski, tańce w pięknych strojach. Uczniowie rozmawiali o tym, jak spędzili wakacje oraz o planach na nadchodzące miesiące.
- Trzeba było wybrać swoją ścieżkę. Wydaje mi się, że to, że przyszłam do tej strony to bardzo dobra decyzja, bo planuję z tym studia - mówi Martyna Hanc (15 l.), która chciałaby w przyszłości zostać architektem krajobrazu.
Kacper Poczyszcz (19 l.) rozpoczyna trzeci rok w technikum leśnym. - Przede mną egzamin, więc trzeba od razu wziąć się do nauki - nie ukrywał.
Oczywiście nie brakowało życzeń, kwiatów i prezentów. Szkolna sala wypełniła się po brzegi.
MK
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz