Zamknij

Kolizja dwóch audi na rondzie Żołnierzy Wyklętych. Wymusiła pierwszeństwo

Mateusz Komperda 15:18, 04.09.2019 Aktualizacja: 15:18, 04.09.2019
Skomentuj

Jechały dwie audi ulicą Kazimierza Wielkiego od strony pływalni Chrobrego Głogów. Oba samochody wjechały na rondo Żołnierzy Wyklętych - jeden pasem zewnętrznym, drugi wewnętrznym. I nagle kobieta jadąca tym wewnętrznym zdecydowała się zjechać z ronda. Wymusiła pierwszeństwo, samochody się zderzyły.

Nic nie miała na swoje wytłumaczenie. Kierowcy byli trzeźwi, nikomu nic się nie stało. Tylko audi... jedno i drugie czeka wizyty u mechanika. A kolizja sporo pociągnie po kieszeni sprawcę, bo kobieta otrzymała mandat w wysokości 450 zł i 6 punktów karnych.
RED

(Mateusz Komperda)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%