Trwająprace wykończeniowe nowego budynku TBS-u w Głogowie przy ul.Generała Sowińskiego. Mieszkania są prawie gotowe. Lokatorzy niemogą się doczekać momentu, kiedy otrzymają do nich klucze. Dziśpod blok z najbliższymi przyjechała Anna Gertner (83 l.), którazamieszka na parterze. - Bardzo mi się tutaj podoba - mówiła.Będzie miała do dyspozycji mieszkanie o pow. 46 mkw. z dwomapokojami, łazienką i kuchnią. - Cieszy mnie też to wyjście dowłasnego ogródka. Mieszkanie jest duże, ładne i gotowe dowprowadzania się. Nie potrzeba dodatkowych remontów. Już nie mogęsię doczekać - dodawała. Pani Anna z mężem pracowała przezlata w głogowskiej jednostce wojskowej. - Pracowałam wksięgowości, mąż był wojskowym. I nigdy nie sądziłam, że potylu latach wrócę i zamieszkam na tym terenie - wzruszała się.
Do końca września mają zakończyć się prace wokół budynku. Wysiana zostanie trawa, posadzone tuje. Chodniki są już prawie gotowe. Będzie też plac zabaw. W październiku lokale zostaną przekazane najemcom. - Po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie - informuje Robert Musiał, prezes TBS-u.
Jeszcze w tym roku ma rozpocząć się budowa trzeciego bloku na tym osiedlu. Czytaj więcej: TUTAJ.
Czy wiesz, że projekt pierwszego z budynków TBS-u przy ul. Generała Sowińskiego otrzymał prestiżową nagrodę? Czytaj: TUTAJ.
MK
[WIDEO] W niedzielę nawet 41 stopni. Kardiolog ostrzega
Najlepszy kardiolog w Głogowie Pozdrawiam 🙂
Łukasz
16:52, 2026-06-25
Kolejny pirat na DK 12
Nie będę jeździł do Radwanic😁😁😁😁😁
Milo
16:26, 2026-06-25
[WIDEO] W niedzielę nawet 41 stopni. Kardiolog ostrzega
Witam, bardzo miło posłuchać kompetentnego i ulubionego kardiologia. Dostosujemy się. Pozdrawiamy serdecznie Pana Doktora.
Dgl
16:11, 2026-06-25
[WIDEO] W niedzielę nawet 41 stopni. Kardiolog ostrzega
Sobota pod sceną w radwanicach ,zagra kryształ i zimne piwo
Polecimy
16:10, 2026-06-25
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz