Uroczystośćz okazji Światowego Dnia Sybiraka, które obchodzone są 17 wrześniaw rocznicę napaści rosyjskiej na Polskę, odbyły się PomnikuSybiraków na cmentarzu przy kościele przy ul. Legnickiej. Udział wnich wzięli prezes Związku Sybiraków Stanisław Dwojny orazwiceprezes Wanda Puchała. Po mszy świętej przystąpiono do częścioficjalnej. Odegrano narodowy hymn.
- Młodzi kochajcie ojczyznę, bo to wasza matka. Brońcie jej i dbajcie o nią - apelowała Puchała. Nie zabrakło narodowych pieśni i wspomnień - choć jak powtarzali Sybiracy - smutnych.
RED
Najtrudniejsza zima od lat? Kosztuje miasto krocie
ANDRUSZKIEWICZ dwanascie lat scigany a teraz podejrzany tylko problem bo dowod osobisty mu sie przeterminowal z zacznie sie z nowym od nowa i kolejne 12 lat na topie
ale jaja
18:52, 2026-02-04
Najtrudniejsza zima od lat? Kosztuje miasto krocie
tylko dwie SWIETLANY a awantura na caly kraj i ta od CZARZASTEGO ita matka polka od KPO TO JESZCZE NIE KONIEC SWIATA.
o co tu chodzi
18:44, 2026-02-04
Miejskie przedszkola do likwidacji?
Prywatne przedszkola przecież rekrutują, tam dzieci wystarczy? Biznes, nic więcej.
Roksi
18:28, 2026-02-04
Najtrudniejsza zima od lat? Kosztuje miasto krocie
A co by było jakby w zimie spadło 30cm śniegu? Leżymy kwiczymy ALE UŚMIECHAMY SIĘ PLANETA PŁONIE
Rafau T
18:18, 2026-02-04
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz