W Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie odbyły się hutnicze Cuda-Wianki, czyli muzyczna uczta polskiego folkloru i muzyka z kultowych polskich seriali w nowoczesnych aranżacjach. Oczywiście wszystko to w wykonaniu Orkiestry Zakładowej Huty Miedzi Głogów pod batutą Bartłomieja Gers-Nienartowicza z Mażoretkami pod kierownictwem Renaty Chrzan.
Ponadto na scenie miejskiego ośrodka gościnnie pojawił się zespół wokalny "Magia Folkloru" z solistami Renatą Chrzan, Magdaleną Przybylską oraz Klaudią Gruchałą. Koncert poprowadził Marek Kaliszczuk a wstęp był darmowy. Głogowianie byli zachwyceni. Podczas koncertu nie brakowało braw.
AM
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz