Tojuż 18. inauguracja Głogowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.Uczęszcza do niego ponad 320 słuchaczy. W tym roku w szeregiwstąpiło 28. Przygotowano dla nich bogatą ofertę. Będą zajęciakomputerowe, nauka języka niemieckiego i angielskiego, poradnictwopsychologiczno-prawne, sekcje filmowa. Utworzyła się też grupaartystyczna "Bez ograniczeń".
MariaKrzyżanowska po raz drugi zapisała się na uniwersytet. - Przeztrzynaście lat opiekowała się chorym mężem w domu. Po jegośmierci postanowiłam wyjść do ludzi. Bardzo mi się tutaj podoba.Można rozwijać swoje pasje i hobby - opowiada.
Z okazji rozpoczęcia roku nie zabrakło życzeń. Uroczystość odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie. - Kończycie pełnoletność! Życzę tego, abyście ten czas spędzili w gronie przyjaciół. Po drugie, by wystarczyło czasu i siły by zrealizować te wszystkie plany - mówił poseł Wojciech Zubowski. Potem przemawiał starosta, który zaznaczał, że 18. urodziny świętuje się raz. - Powinienem tutaj przyjść z dobrym szampanem, ale rozumiecie wychowanie w trzeźwości, więc będą inne prezenty. Życzę na tej drodze samych uśmiechów i radości - dodawał Jarosław Dudkowiak. Słuchacze uniwersytetu już nie mogą doczekać się zajęć.
MK
Nowe boisko przy samochodówce w Głogowie już gotowe
Ciekawe tylko czy pozwolą korzystać bo jak kiedyś w tej szkole graliśmy w ręczną na przerwie to nauczyciel A. nas stamtąd pogonił i grozili wyrzuceniem że szkoły
Twój nick.
12:48, 2026-06-24
Wiceprezes KGHM na Re_Mind mówiła o różnorodności
Wy sobie możecie w telewizjach pokazywać co chcecie. W centrali czy dyrekcji to tak wygląda jak pokazujecie. Ale nie porównujcie tego ze zwykłym stanowiskiem gdzie człowiek robi na 3zmiany ....
Jako
12:31, 2026-06-24
Wiceprezes KGHM na Re_Mind mówiła o różnorodności
Z kołchozu robią globalna światowa firmę zarządzana przez managerów. A wystarczy zjechać pod ziemię czy pójść na hutę stanowisko robotnicze i zobaczyć że dalej nic się nie zmieniło. Takie rzeczy to można wciskać na stanowisku od kiero w górę. A. Od o zwykłych dołowych
Jako
12:29, 2026-06-24
Motocyklowe „wyjce” problemem w Głogowie. Jest reakcja
Mogliby cos zrobić z tymi co koło zamku ujeżdżają pala pija i syf zostawiają a potem rura wystarczy zamontować kamerę i będzie po sprawie ustawić progi zwalniające co 100 m , po weekendzie to na parkingu syf po mcd i browarach
zbyszek
11:10, 2026-06-24
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz