Samochód zapalił się podczas jazdy na trasie z Głogówka do Krzekotówka. Z relacji świadków wynika, że słup ognia widoczny był z promieniu kilku kilomentrów. Mimo natychmiastowej reakcji strażaków opla nie udało się uratować. Ale co najważniejsze - nikomu nic się nie stało.
RED
fot. PM
Nykiel i Gromee na scenie w Jerzmanowej
Wow jakie tłumy.... Każdy wolał w domu zostać w taki upał ...
Gość
23:39, 2026-06-28
Auto uszkodzone przez konar. Jest apel o remont dróg
A Kamilka bardzo dobrze sobie radzi i to niestety martwi opozycję. Psy szczekają a karawana jedzie dalej. A tak poza tym to droga powiatowa a nie gminna więc Kamilka nie musi się martwić. A co do przedszkola to chyba dobrze, że budowane jest nowe przedszkole i dzieci przeniosą się do pięknej placówki w sąsiedztwie lasu z placówki z widokiem na cmentarz i odgłosami zza okna Dobry Jezu a Nasz Panie...
Obserwator
20:41, 2026-06-28
Rozbite auta, ranni i... brak karetki
... pamiętacie 5 lutego poranek, straż przyjechała a karetka że Wschowy. Wtedy były 3 karetki, ile teraz ma Głogów?
Jerzy Pilecki
20:28, 2026-06-28
To ma być głogowska afera koparkowa
A przypomnę, że ta osoba nim została dyrektorką teatru była tam w kasie kasjerką. I prosze o artykuł, jakim sposobem została dyrektorem, jak się to stało, na jakiej podstawie, że taki szybki awans, ża jakie osiągnięcia? Musiała być bardzo wybitną kasjerką... I czego się spodziwać po takich osobach, to już było , pis bis, jak Misiewicz i Macierewcz. A ten występ wstyd dla miasta naszego, pan Górawski też wstyd się tak zachowywać, po panu się nie spodziewałam.
aneta78
20:24, 2026-06-28
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz