Naul. Sienkiewicza stoi zielone tico zaparkowane... na proguzwalniającym Blacha zardzewiała, nadproża wręcz uginają się podjego ciężarem. Jakiś czas temu o tym aucie zrobiło się głośno.Na parkingu obok trwał remont. Budowlańcy mieli wylewać tamasfalt. Ale tico przeszkadzało. Właściciel samochodu twierdził,że nie mógł jego przestawić, bo jest ponoć zbyt poważnieuszkodzone i nie jeździ. Robotnicy wpadli na pomysł - wsadzilipod niego paletę i widlakiem zabrali w inne miejsce. Wydawało się,że po problemie. Nic z tego. Tico jak stało, tak stoi, a ludzie siędenerwują, że nie potrzebnie zajmuje miejsce. - Zezłomowaćgrata! - wołają.
A na ul. Sikorskiego można znaleźć starego poloneza, który musi tam stać naprawdę długo, bo opony są dziurawe, auto zatopiło się w asfalcie po same felgi! Na ul. Długiej jeden z porzuconych samochodów zarósł krzakami. Kilka aut w nie najlepszym stanie spotkamy też pod kościołem pw. Najświętszej Maryi Panny na osiedlu Kopernika. Ale nie tylko tam, bo jeszcze przy ulicach Obrońców Pokoju, Gwiaździstej, Henryka Brodatego, Morcinka, Poczdamskiej i wielu innych, bo lista ta naprawdę jest długa.
Interweniowaliście do nas w tej sprawie. Tylko, że jak się okazuje, jeżeli samochody posiadają tablice rejestracyjne i mają opłacone OC, to... stać mogą. Chyba, że są uszkodzone - gdy na wniosek policji właściciel nie zabezpieczy uszkodzonego samochodu lub nie zabierze w inne, bezpieczne miejsce, to wtedy może zostać zabrany na parking urzędu miasta, który znajduje się przy ul. Transportowej i tam stać kolejne nawet... pół roku. Jeżeli w tym czasie nie zgłosi się właściciel, to będzie zezłomowane na koszt miasta. Oczywiście później miasto może starać się o zwrot tych kosztów od właściciela. Chyba, że jest to wartościowe auto, to wtedy ogłasza się przetarg i zbywa.
RED
[WIDEO] Miasto bierze się za fosę
Ci na to konserwator zabytków?!!!
Ja
19:26, 2026-06-27
[WIDEO] Miasto bierze się za fosę
Nigdzie juz nie ma spokoju
Ktoś
19:16, 2026-06-27
[WIDEO] Miasto bierze się za fosę
Mury fosa to miejsce i stan historyczny, i zrobić płać zabaw dla nicponi....to tak jak zrobić wesołe miasteczko w nekropolii. No trochę szacunku do murów historii bo więcej lat mają niż nie jeden senior po 80 tce. Bez przesady...
Nowy...
17:10, 2026-06-27
Podwyżki, kwiaty i czerwona kartka dla starosty
Podwyżki i kwiaty za co...dla swoich i partyjnych,
Szpital
16:54, 2026-06-27
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz