W Szkole Podstawowej Aslan odbył się "Dzień Kultur". - Pomysł narodził się osiem lat temu - przypomina sobie Małgorzata Zarubajko, wicedyrektor szkoły. Uczniowie mieli potrzebę przebierania się w związku z Halloween, ale ta tradycja w szkole nie jest obchodzona, więc zorganizowano dzień kolorowy połączony z edukacją.
- Każdego roku jest inny temat przewodni, ale też każdego roku jest barwnie i radośnie. Przygotowania trwają długo, ale efekt jest za każdym razem niesamowity. W klasach młodszych rodzice bardzo chętnie angażują się w imprezę, co bardzo nas cieszy - dodaje. Dla uczniów starszych klasach motywem przewodnim byli polscy nobliści a w młodszych wędrówka na gapę.
RED
Biskup łagodzi piątkowy post w święta
Wow. Dzięki za pozwolenie.
Grzegorz
11:32, 2025-12-22
Głogów znów zaprasza na sylwestra pod chmurką
POMALOWAC NIEBO NA CZERWONO I PO SPRAWIE
1111
10:15, 2025-12-22
Głogów znów zaprasza na sylwestra pod chmurką
oj zabraklo na wyjców tylko kolejny blad bo fajerwerki nad odra mniej by szkodzily anizeli to co bedzie na kazdej ulicy i pod kazdym blokiem
no
10:01, 2025-12-22
Głogów znów zaprasza na sylwestra pod chmurką
Szczyt marzeń .... I możliwości tego pana
Modern talking
08:23, 2025-12-22
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz