Zamknij
REKLAMA

Już rozpalają serca dla hospicjum! Akcja przy cmentarzach trwa. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą trochę gotówki

11:24, 01.11.2019 Łukasz Kaźmierczak Aktualizacja: 11:45, 01.11.2019
Skomentuj

Gotówka się przyda, bo bardzo wielu wolontariuszy - głównie młodzieży z wielu szkół w Głogowie - rozdaje przed cmentarzami zapałki i zbiera datki na hospicjum. 1000 sztuk paczek zapałek ufundowała spółka Komunikacja Miejska w Głogowie. Rozdawać je będą również znani w mieście ludzie - m.in. prezydent Głogowa Rafael Rokaszewicz, Jurek Górski czy prezes KM Głogów Piotr Miselis. Akcja odbywa się pod nazwą "Rozpalamy serca dla hospicjum".

- Mamy w Głogowie bardzo wielu cudownych ludzi, którzy chcą pomóc w zbieraniu pieniędzy na budowę stacjonarnego hospicjum w Głogowie - mówi Emilia Szajowska, wolontariuszka, która od dawna działa na rzecz Fundacji Hospicjum Głogowskie. Wolontariusze rozdają zapałki, a na nich widnieje również konto fundacji, na które można wpłacać datki. Ale fundację można też wspomóc już dziś, natychmiast po otrzymaniu zapałek wrzucić parę złotówek do puszki. Każdy grosz się liczy.

Wolontariuszy można spotkać przed cmentarzem na Brzostowie do godz. 17. Na cmenatrzu w Krzepowie w godzinach 11-13. Na Legnickiej 12-14 i poźniej w godzinach 18-19. Warto pomóc, bo cel jest naprawdę szczytny.

Więcej o tej akcji i wielu innych na rzecz budowy hospicjum stacjonarnego w Głogowie znajdziecie na naszej stronie internetowej wpisując w wyszukiwarkę na stronie www.myglogow.pl słowo "hospicjum"

RED

(Łukasz Kaźmierczak)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%