Trwa 23. głogowski rock festiwal. Dziś (1 grudnia) można było pobawić się na koncercie laureatów festiwalu oraz wyżyć się na koncercie Nocnego Kochanka.
Zakończenie festiwalu za tydzień. W sobotę (7 grudnia) o godz. 20 wystąpi laureat festiwalu i DR MISIO czyli Arek Jakubik. RED
[WIDEO] Nie potrzebują słów, by zachwycić
W ogóle artykuł bez sensu. Przeczytajcie tą bzdurę i nie wiadomo o co tu chodzi...Szkoda czasu na psucia sobie oczu ....a tak w ogóle Rybka..... samo to nazwisko mnie odrzuca . Parasolki .....białe.. może róże białe albo flagi KODU .ze strajku poczwar. Piszcie coś z sensem a nie opisujecie beztalencia próbujące zaistnieć
nina
16:27, 2026-02-11
Unikatowe sztabki z Huty Miedzi Głogów
Hutnicy są co miesiąc honorowani wypłatą. A urodziny są HMG a nie Twoje więc dlaczego to Ty masz coś dostawać a nie ta huta jako zakład pracy?
huhu
16:16, 2026-02-11
Pół wieku słodkiej tradycji. Jutro kalorii nie liczymy!
jutro sie tak obeżre że mi pempkiem lukier wyleći xddddddddddddd
Tłusty Jasiek
14:59, 2026-02-11
Zniknął z radaru, ale wraca
A kto pamięta, jak zapewniał wszystkich , jakim to nie jest ideowcem i nauczycielem z powołania. Czyżby nie ma pracy w szkole? Pewnie jest, ale nie za tyle co u wójta.
tokmek
14:22, 2026-02-11
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz