Zamknij

Marszałek Elżbieta Witek na jasełkach w Głogowie. Przywiozła prezenty dla dzieci

11:39, 18.12.2019 Mateusz Komperda Aktualizacja: 11:39, 18.12.2019
Skomentuj

W przedszkolu "Akademia Pana Kleksa" w Głogowie odbyły się dziś (18.12.) jasełka z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Dzieci przygotowały długi, bo godzinny program artystyczny. Pięknie recytowały i śpiewały, a oklaskiwała ich marszałek Sejmu Elżbieta Witek, która odwiedziła to przedszkole. W pewnym momencie jedna z dziewczynek zeszła ze sceny, podbiegła w stronę marszałek, po czym wskoczyła na kolana, by się wtulić.

- Mam wnuka, trochę młodszego, ale to było bardzo miłe. Dziewczynka wtulała się już do końca występu - cieszyła się Witek. Mówiła o swoich wrażeniach. - Są wspaniałe, bo to małe dzieci, ale wiedzą o świętach Bożego Narodzenia - wiedzą kim była Maryja i Józef. Naprawdę pięknie - dodawała.

Wizyta marszałek miała charakter oficjalny. - Wysłaliśmy oficjalne zaproszenie do marszałek. Zaprosiliśmy na jasełka. Już kiedyś zaszczyciła nas swoją obecnością razem z minister edukacji, bo czytały u nas bajki - poinformowała nas Barbara Cimek, właścicielka przedszkola.

Nie mogło zabraknąć prezentów. Marszałek wręczyła dzieciom pluszowe misie. Na zakończenia złożyła też życzenia naszym czytelnikom. - Przede wszystkim, aby był to rodzinny czas. Czas miłości, radości, pokoju, nadziei. Te święta są wyjątkowe - jesteśmy dla siebie milsi, przebaczamy sobie wiele grzechów i bardzo bym chciała, aby tak stało się nie tylko na święta, ale też trwało wiele dni po nich - mówiła. Być może to nie ostatnia wizyta marszałek w tym przedszkolu.
RED

(Mateusz Komperda)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%