W przedszkolu "Akademia Pana Kleksa" w Głogowie odbyły się dziś (18.12.) jasełka z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Dzieci przygotowały długi, bo godzinny program artystyczny. Pięknie recytowały i śpiewały, a oklaskiwała ich marszałek Sejmu Elżbieta Witek, która odwiedziła to przedszkole. W pewnym momencie jedna z dziewczynek zeszła ze sceny, podbiegła w stronę marszałek, po czym wskoczyła na kolana, by się wtulić.
- Mam wnuka, trochę młodszego, ale to było bardzo miłe. Dziewczynka wtulała się już do końca występu - cieszyła się Witek. Mówiła o swoich wrażeniach. - Są wspaniałe, bo to małe dzieci, ale wiedzą o świętach Bożego Narodzenia - wiedzą kim była Maryja i Józef. Naprawdę pięknie - dodawała.
Wizyta marszałek miała charakter oficjalny. - Wysłaliśmy oficjalne zaproszenie do marszałek. Zaprosiliśmy na jasełka. Już kiedyś zaszczyciła nas swoją obecnością razem z minister edukacji, bo czytały u nas bajki - poinformowała nas Barbara Cimek, właścicielka przedszkola.
Nie mogło zabraknąć prezentów. Marszałek wręczyła dzieciom pluszowe misie. Na zakończenia złożyła też życzenia naszym czytelnikom. - Przede wszystkim, aby był to rodzinny czas. Czas miłości, radości, pokoju, nadziei. Te święta są wyjątkowe - jesteśmy dla siebie milsi, przebaczamy sobie wiele grzechów i bardzo bym chciała, aby tak stało się nie tylko na święta, ale też trwało wiele dni po nich - mówiła. Być może to nie ostatnia wizyta marszałek w tym przedszkolu.
RED
Związkowcy wyliczają nagrodę dla pracowników KGHM
Związki te sprzedawczyki w ogóle niech się nie wypowiadają. Won z KGHM banda nierobów.
Hutnik
13:34, 2026-03-26
KGHM notuje wzrost zysku netto. To 3,7 mld zł!
A co to półrocze ma do zysku za TAMTEN rok?
tokmek
13:24, 2026-03-26
Burza o zatoczkę autobusową w Głogowie
Kto jeździ tak jak książka pisze, nie ma problemu z tym gdzie policja łapie. Na *%#)!& każda metoda jest dobra.
tokmek
13:21, 2026-03-26
Burza o zatoczkę autobusową w Głogowie
Co wolno wojewodzie...
Marian
12:57, 2026-03-26
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz