Zamknij

Młodzież Wszechpolska zorganizowała akcję w Głogowie. Rozdawała plakaty i zachęcała do tego, aby dbać o środowisko

14:51, 16.02.2020 Mateusz Komperda Aktualizacja: 14:59, 16.02.2020
Skomentuj

Kocham Polskę - przyjdź i odbierz plakat w Głogowie. Właśnie pod takim hasłem Młodzież Wszechpolska Głogów zachęca mieszkańców naszego miasta, ale nie tylko, do wzięcia udziału w tej kampanii. W tym roku organizatorzy przypominają o tym, że warto dbać o środowisko.

- Chcemy w ten sposób pokazać jak ważna jest dla nas miłość do naszej ojczyzny - mówiła Karolina, jedna z uczestniczek akcji. - Jest to nasza odpowiedź na komercyjne walentynki, które przede wszystkim skupione są na zysku i marketingu. Nasze plakaty są darmowe, a przekaz skierowany jest do każdego - dodawała.

https://www.facebook.com/myglogowpl/videos/1564568040362761/

Co roku akcja ma jakiś motyw przewodni. - W tym skupiamy się na znaczeniu ekologii i dbania o przyrodę. Jest to bardzo istotny temat, zwłaszcza w obecnych czasach. Czasach, gdy oddychamy zatrutym powietrzem, spożywamy pożywienie produkowane na środkach chemicznych w zanieczyszczonej glebie. Zmiany zaczynajmy od siebie! Poprzez segregację odpadów, redukcję plastikowych opakowań czy zmniejszając zużycie wody i energii elektrycznej - wyjaśniała.

Udział w spotkaniu może wziąć każdy, a inicjatorów wydarzenia można spotkać dziś (16.02.) do godz. 16 na Starym Mieście oraz w jego okolicy.
RED

(Mateusz Komperda)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%