Pożar mieszkania na parterze przy ul. Andromedy. Na miejsce pojechali strażacy, policjanci i pogotowie ratunkowe. Gdy dotarli na miejsce okazało się, że faktycznie przez okno wydostają się kłęby dymu. Zadymiona była też klatka schodowa. Mężczyznę, który był w środku, wydostali balkonem.
Nic poważnego mu się nie stało. Został zabrany jednak do szpitala. Policja ustala przyczynę pożaru. W mieszkaniu znajdują się bardzo duże ilości śmieci. - To menel - mówią wprost sąsiedzi. - Nie płaci za nic, wszystkie media mu odcięli. Nikogo nie wpuszcza do środka. I zbiera śmieci - dodają.
Prawdopodobnie właśnie te śmieci zapaliły się od niedopałku papierosa. - Mógł zrobić nie tyle sobie krzywdę, ale też innym mieszkańcom - zauważają.
RED
[FOTO] Od rodzinnych tradycji po zawodowe awanse
Pani z pierwszego zdjecia w ciemnych wlosach petarda 😍
Oczarowany
01:36, 2026-05-15
Dzieci pokazały, jak kochają swoje miasto
Lepiej żeby była czarnych?
tokmek
21:54, 2026-05-14
Spółdzielnia SM Nadodrze włącza ogrzewanie
Niech oni już przestaną przyklejać się do asfaltu.
Niewolnik
21:51, 2026-05-14
Spółdzielnia SM Nadodrze włącza ogrzewanie
oho spółdzielnioczki przyszły minusować- jesteście nikomu niepotrzebni! żerujecie na naszej krwawicy jak kleszcze na zdrowym organizmie
Dawid
21:02, 2026-05-14
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz