Zamknij

Policja musiała interweniować prawie 400 razy, ale majowy weekend był spokojny

09:47, 06.05.2019 Wojtek Olszewski Aktualizacja: 10:52, 06.05.2019
Skomentuj

381 interwencji, 29 kolizji drogowych, zatrzymanie dwóch nietrzeźwych kierowców, 41 osób przewiezionych do izby wytrzeźwień, nie odnotowano żadnego wypadku drogowego - oto bilans policyjnej akcji "Majówka 2019".

Działania głogowskiej policji podczas długiego majowego weekendu rozpoczęły się tak naprawdę 26 kwietnia i trwały do dnia 6 maja. Dla mieszkańców powiatu głogowskiego był to czas wypoczynku, a dla głogowskich policjantów okres bardzo intensywnej pracy. Policjanci zwracali szczególną uwagę na stan trzeźwości, korzystanie z pasów bezpieczeństwa oraz respektowanie przepisów ruchu drogowego. W okresie długiego weekendu policjanci interweniowali 381 razy a interwencje dotyczyły głównie zakłócenia spokoju porządku publicznego, osób nietrzeźwych.

Podsumowując wydarzenia minionego, wyjątkowo długiego majowego weekendu, należy podkreślić, że zarówno na drogach powiatu głogowskiego jak i w całym naszym regionie i był on spokojny a policjanci nie odnotowali gwałtownego wzrostu zdarzeń i interwencji - podkreśla rzecznik głogowskiej policji Bogdan Kaleta.

Fot. KPP Głogów

(Wojtek Olszewski)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%