To już trzeci eliminacyjny turniej w ramach akcji "Rodzina na medal". Tym razem rywalizacja trwa na osiedlu Kopernik - na boisku sportowym przy ul. Keplera. Udział w rywalizacji bierze kilka rodzin. Najlepsze z nich awansują do wielkiego finału, który obędzie się 1 września na głogowskiej marinie.
- Najważniejsze jest to, że wychodzimy z domów, spędzamy razem czas i bawimy się - mówi Aneta Szymańska, jedna z organizatorek akcji z radia ELKA. Dodaje, że na zwycięzców czekają cenne nagrody.
Nie zabrakło kibiców, którzy dopingowali rodziny. Niektórzy z... okien pobliskiego wieżowca. Turniej organizują m.in. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nadodrze", Miejski Ośrodek Kultury, Gmina Miejska Głogów, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Głogowskie Stowarzyszenie Otwarte Drzwi, Głogowskie Obiekty Usługowe, Hufiec ZHP Głogów i Miejskie Centrum Wspierania Rodziny.
RED
Pod Głogowem zbudują za pieniądze od KGHM
Co na to niemcy
Laszlo
23:32, 2025-09-18
Egipskie ciemności na parkingu w centrum Głogowa
Jak zwykle narzekanie ze na nowym terenie za jasno ze neon świeci itd... masakra.. na parkingu jest awaria to usuną niebawem jak ciemno na parkingu to latarkę kup w Action jest tania... neon świeci to wyprowadz sie za miasto na wies gdzie gaszą lampy po 23.00 albo zainwestuj w zaslony
PR3ZES
22:00, 2025-09-18
Jubileusz pełen wzruszeń. Tak świętują 25 lat UTW
Sam kwiat pisowski
Gosc
19:03, 2025-09-18
Nie zbudują ekspresowej obwodnicy Głogowa
Tytuł artykułu napisany dla zasięgu . Krzysiu zjedz sobie Snickersa bo ci się oczka zamykają
Daro
17:16, 2025-09-18
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz