Jeden zastęp Państwowej Straży Pożarnej w Głogowie gasił pożar traw przy ul. Kolejowej w Głogowie. Ogień objął około 5 arów powierzchni. Zagrażał pobliskim ogrodom działkowym. Na szczęście strażakom w porę udało się opanować niebezpieczeństwo.
Wszystko wygląda na to, że doszło do celowego podpalenia. Gęsty, czarny dym widoczny był z daleka - nawet z bloków na osiedlu Piastów.
RED
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz