Zamknij

Zapraszają do wspólnej motoryzacyjnej zabawy

08:46, 28.08.2020 Mateusz Komperda Aktualizacja: 14:28, 02.09.2020
Skomentuj

Przed nami V Letni Rajd Powiatowy, organizowany przez Starostwo Powiatowe w Głogowie, który odbędzie się w niedzielę (6.09.).Rajd jest imprezą motoryzacyjną, w czasie której będzie można sprawdzić swoje umiejętności kierowcy oraz zmysł orientacji.

- Na trasie rajdu na uczestników będą czekały atrakcje w postaci zadań samochodowych, rekreacyjnych oraz turystycznych. Cała trasa przebiegać będzie drogami znajdującymi się na terenie powiatu głogowskiego - mówi nam Edyta Sambor, rzecznik prasowa starostwa.

Start o godz. 12 na Placu Kolegiackim. Udział w rajdzie może wziąć 25 drużyn samochodowych z co najmniej dwuosobowym składem - kierowca plus pilot.

Drużynę stworzyć mogą osoby, które spełniają wymogi podane w regulaminie imprezy (odpowiednie dokumenty - prawo jazdy, ubezpieczenie wozu, sprawność techniczna wozu itp.).

Zgłoszenia można dokonać do dnia 4 września br., do godz. 12.00 w Starostwie w Głogowie, pokój nr 322, pod nr Tel. 76/ 7282 882 lub bezpośrednio przed startem. Liczy się kolejność zgłoszeń. Są jeszcze wolne miejsca.
RED

(Mateusz Komperda)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%