Zamknij

Kolejne absolwentki odebrały dyplomy! To szansa na pracę w zawodzie

11:11, 14.09.2020 Aktualizacja: 11:19, 14.09.2020
Skomentuj

Policealna Szkoła Medyczna Awangarda Głogów to szkoła dla ludzi aktywnych, odważnych i wiedzących, co chcą w życiu osiągnąć. Dla osób zorientowanych na efekt edukacji, którym jest zdobycie nowego zawodu lub dokształcenie się w już wykonywanym. W tym roku - co nie jest zresztą żadnym odstępstwem od normy - wszyscy słuchacze zdali egzaminy państwowe potwierdzające kwalifikacje zawodowe.

Dotyczy to zarówno egzaminów teoretycznych jak i praktycznych. Zdawalność wyniosła 100 proc. W piątek (12.09.) część absolwentów Policealnej Szkoły Medycznej Awangarda Głogów odebrała swoje dyplomy i certyfikaty. Dokumenty wręczyła dyrektor Wioletta Nienartowicz.

Warto zauważyć, że wielu absolwentów już pracuje lub będzie pracować w zawodach medycznych. Niektórzy wzięli się nawet za swoje biznesy. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze. A osoby, które jeszcze się zastawiają, jaki zawód wybrać, zapraszamy właśnie tam. Rekrutacja trwa. Są jeszcze wolne miejsca na kierunkach kształcenia: Technik Farmaceuta, Technik Masażysta, Higienistka Stomatologiczna, Asystentka Stomatologiczna, Opiekun Medyczny i Terapeuta Zajęciowy.
RED

(Mateusz Komperda)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%