Zamknij

Korona dla Pauliny Lisieckiej! Poznaliśmy najpiękniejsze dziewczyny w konkursie Miss MyGlogow 2020

19:02, 14.09.2020 Mateusz Komperda Aktualizacja: 19:10, 14.09.2020
Skomentuj

Były wielkie emocje i trochę stresu. Trzy laureatki - Paulina Lisiecka, Klaudia Spiesz i Angelika Guzek - czekały na końcowe rozstrzygnięcia. Gala Miss MyGlogow 2020 odbyła się w Wędzarni Staromiejskiej na Starym Mieście. Kciuki trzymali najbliżsi, całe rodziny. I gdy nadszedł kulminacyjny moment...

Piękna korona była tylko jedna. Przez ostatnie tygodnie walczyło o nią wiele dziewczyn z powiatów głogowskiego i polkowickiego. W dwóch etapach, bo po tym pierwszym do finału awansowała dziesiątka. Były sesje zdjęciowe na Bulwarze Nadodrzańskim i u naszych sponsorów, którzy wsparli ten projekt. Jak się okazuje zakończony ogromnym sukcesem. Nie ma co ukrywać - oddaliście kilkanaście tysięcy głosów poprzez ankietę na portalu MyGlogow, wypełniając kupon w gazecie Głos Głogowa - Tygodnik Lokalny, a także wysyłając SMS-y. Jesteście wspaniali!

One potrzebowały waszego wsparcia i takie otrzymały. Podczas uroczystej gali poznaliśmy miss - tytuł Miss MyGlogow 2020 zdobyła Paulina Lisiecka o długich i czarnych włosach, która uzbierała w sumie 6216 punktów. Nie spodziewała się takiego sukcesu. Łza zakręciła się w oku, a wygranej z całego serca gratulowała jej babcia wręczając bukiet kwiatów. - Dla mnie to była wspaniała przygoda. Na pewno te chwile zostaną w mojej pamięci na zawsze. Korona jest wspaniała, trochę ciężka. Trzeba przyznać, że konkurs był zacięty. Gratuluje pozostałym dziewczynom za udział i walkę - mówiła zaraz po odebraniu nagród.

Tytuły wicemiss MyGlogow 2020 zdobyły kolejno Klaudia Spiesz (4183 punkty) oraz Angelika Guzek (2202 punków). Obie równie szczęśliwe i piękne. - Dla mnie to była spontaniczna decyzja. Szczerze mówiąc, to do udziału w konkursie namówił mnie przyszły teściu i narzeczony. Bardzo mocno mnie dopingowali. Jestem i wdzięczna za to z całego serca - cieszyła się Klaudia.

- Nieważne, które miejsce zajęliśmy, bo liczyła się dobra zabawa. Czy wystartuję jeszcze kiedyś w jakimś konkursie miss? Nie wiem. Dla mnie było to przede wszystkim cenne doświadczenie - dodawała Angelika.

A było o co walczyć, bo pula nagród rzeczowych i voucherów wyniosła aż 9000 zł dla trzech najpiększniejszych z naszego regionu. Oczywiście wszystkim serdecznie gratulujemy!
RED

(Mateusz Komperda)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%