Zamknij
REKLAMA

Krzaki na pół metra, więc ludzie pytają, kto zadba o Bulwar Nadodrzański?

13:46, 16.09.2020 Mateusz Komperda Aktualizacja: 13:46, 16.09.2020
Skomentuj

Bulwar Nadodrzański miał być gotowy w połowie wakacji, ale się nie udało. Termin przekładano raz, drugi... teraz prace mają się tam zakończyć pod koniec września. A później rozpocząć niezbędne odbiory. Dopiero wtedy będziemy mogli powiedzieć, że bulwar już jest.

Na razie, co jakiś czas, głogowianie z jednej strony chwalą to miejsce, ale z drugiej zwracają uwagę na niedociągnięcia. Tym razem zainteresowali się nasadzeniami zieleni. Zwrócili uwagę, że piękne krzewy przysłoniły wysokie chwasty. A te oczu wcale nie cieszą. - Niech ktoś o to zadba, skosi... jak to wygląda? - pytają.

W tej sprawie interweniowaliśmy w miejskim urzędzie, gdzie usłyszeliśmy, że to wciąż przecież teren budowy. - Gdy bulwar zostanie nam przekazany, to wtedy będziemy dbali o zieleń. Na ten moment to teren zajęty przez inwestora - mówi nam Daria Jęczmionka z biura rzecznika prezydenta.

Przypomnijmy, że na inwestycje Głogów otrzymał, największe w historii miasta, dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej o całkowitej wartości 16 mln 600 tys. zł.
RED

(Mateusz Komperda)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%