Dziś (18.09.) na miejskim targowisku odbyła się akcja rozdawania ekologicznych torb wpisująca się w "Sprzątanie Świata", które w tym roku odbywa się pod hasłem "Likwidacja plastiku". - Te reklamówki, które niestety widzimy w dużych ilościach na targowisku, chcemy, aby ludzie systematycznie zastępowali torbami wielokrotnego użytku. By w ten sposób dbać o ekologię - mówił prezydent Rafael Rokaszewicz, prezydent Głogowa.
Chętnych, aby takie torby zabrać ze sobą do domów, nie brakowało. Można powiedzieć, że 200 z nich rozeszło się od ręki. I to cieszy. - Takie torby jednorazowe, które za chwilę wyrzucamy, nawet jeżeli posegregujemy, to i tak trzeba później przetworzyć. To są ogromne pieniądze. Każdy niech małym kroczkiem zrobi coś od siebie. Będziemy czystszym społeczeństwem - zaznaczał.
Akcja cieszyła się zainteresowaniem, ale to nie ostatnie takie rozdawanie torb ekologicznych. Wkrótce kolejne.
RED
Drogi, oświetlenie, inwestycje - czyli co niesie wiatr
ARTYKÓŁ SPONSOROWANY i juz jazda bez trzymanki a jakoś wam nie wadzi sponsorowanie naszymi pieniedzmi waszej telewizji ze schowka na smieci wasz bratanek ze znaczkiem P nawet nie ukrywa ze placi tej madrej telewizji za milczenie i opluwanie w zaleznosci od potrzeb, kiedy ida pieniadze z kasy URM od Tuska ale jak widac wam to zwisa byleby tej wiekszosci majatkowej dolozyli do paczek na swieta albo za posiadanie i wczasy na psa, TUSKA moge zrozumiec ale was nie on placi naszymi pieniedzmi za to by jego afery byly starannie przemilczane i ukrywane ale kiedy ministerstwo zdrowia finansuje trzech JACHIMKOW robiac z nich aktorow artystow jak to u BUDRYSA I 3 SYNACH, TYLKO KIJ MA DWA KONCE I NADEJDZIE DZIEN KIEDY WY WIELCY GORNICY I HUTNICY BEDZIECIE NIKIM TAK JAK MY TERAZ na myslenie bedzie za póżno choc z mysleniem roznie bywa bo dadza zrec odstawia balety pochleje sie pobiega w mundurkach z blacha za 15 lat pracy dla komuszkow ala CZARZASTY I CALA NASZA SWITA BEDZIE Z WAMI MIALA FOTKE a w zamian za to wy zaglosujecie tak jak wasz gdanszczanin co to nie umie powiedziec GDANSK rozkaze
XYZ
00:04, 2026-04-23
Najmłodsza wśród najlepszych
Brawo. Takich ludzi trzeba wspierać.
Łukasz
21:40, 2026-04-22
[WIDEO] Spółdzielnia inwestuje w swoje osiedla
Te logii to takie zadłużanie mieszkańców ani w tym coś "wow" ani bezpiecznego skoro nowe montują do starych uchwytów. A poł bańki trzeba spłacać lepiej to mogli na coś innego wydać.
Ktoś
21:34, 2026-04-22
Lekarze wyszli przed szpital. Minuta ciszy w Głogowie
jak to nazwalby nasz BONZUREK ano zorganizowana grupa przestepcza ino jak to zrobic skoro wiekszosc z nich to przeciez ta sama partia ze znaczkiem P
bobas
19:49, 2026-04-22
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz