W Gaworzycach na torze crossowym trwa moto-piknik, którego organizatorem jest Moto-Klub Gaworzyce. - Ze względów dotyczących COVID-19 piknik jest nieco inny od poprzednich edycji, ale mamy za to tor doskonale przygotowany - mówi Paweł Zagórniak z tego klubu.
Organizatorzy zapewniają, że stanęli na wysokości zadania, aby zapewnić uczestnikom bezpieczną jazdę. Dla najmłodszych został również przygotowany tor, na którym będą jeździć młodzi pasjonaci motoryzacji.
-Jeżdżę od września ubiegłego roku, ale kocham ten sport - mówi Tymek Andrzejewski. I choć ma dopiero 6 lat, już widać, że rośnie z niego zawodowiec. Na torze jeździ z PitBike 51 i czuje się jak ryba w wodzie. - Dzisiaj kibicujemy synowi wraz z jego siostrą i jesteśmy dumne z niego, bo na torze radzi sobie doskonale - dodaje Magda Andrzejewska. Opowiada, że syn ma już na swoim konie ogólnopolskie osiągnięcia. Do Gaworzyc specjalnie przyjechali z Góry, aby realizować pasje syna.
Podczas spotkania można skorzystać z ogniska przy muzyce, a także posmakować piwa z Gór Sowich.
RED
Pomoże rolnikom z powiatu głogowskiego
Znów ten gumowiec twardy dożywania pieniądze podatników.
Hutnik
10:08, 2026-02-21
Głogowianka hejtowała córkę prezydenta Nawrockiego
To rodzice Kasi są bardziej winni niż hejterzy!!!
Jan Sikorski
10:06, 2026-02-21
Urodziny w sukniach na śniegu i w mrozie [FOTO]
mamo chwalmy się ty mnie a ja ciebie a tu nie wiadomo smiać sie czy płakać okres grypowy sor pelny a przerosniete małolaty bawia sie w chowanego z Panem Bogiem
nina
10:05, 2026-02-21
Blisko 2 mln zł dofinansowania na przebudowę ul. Ogrodo
Przebudujcie dojazd do cmentarza, bo ta wąska ścieżka to żart. I wieczne przepychanie się aut.
BG
09:52, 2026-02-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz