Zamknij
REKLAMA

Każdy był zwycięzcą! Jesienne Biegi Przełajowe w Jerzmanowej

22:01, 08.10.2020 Mateusz Komperda Aktualizacja: 08:52, 09.10.2020
Skomentuj

Ponad 130 uczniów Szkoły Podstawowej w Jerzmanowej wzięło udział w kolejnych eliminacjach Jesiennych Biegów Przełajowych organizowanych przez nasz portal MyGlogow oraz Piasta Głogów i gminę Jerzmanowa. Sporo się działo w parku, gdzie wytyczono dwie trasy. Młodsi przebiegli 400 m a starsi drugie tyle. Było trochę wysiłku.

Andrzej Karwatka najpierw oprowadził uczestników po trasie. Dopisała pogoda i humory. Później, w trakcie rywalizacji, wyłoniono po trzech najlepszych uczniów z każdej z kategorii. Jednak tutaj każdy był zwycięzcą, bo dla każdego był medal. Dzieci wskakiwały na podium i pozowały do zdjęć. Oklaskami nagrodzili ich nauczyciele i rodzice, którzy przyszli do parku.

Był słodki poczęstunek i woda przygotowana przez PWiK. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również będziemy gościć w tym urokliwym miejscu! Jerzmanowa dzięki!

Dziękujemy za pomoc gminie Kotla i nauczycielom szkoły podstawowej, a także firmom: PHU Parter EU Fotowoltaika, Jump Planet Głogów, Radoxim, NTI, Multibox, PWiK, Fitnessmania, OK Park, poseł Wojciech Zubowski, SM Nadodrze, Tutti Santi, SBB Rower Serwis, E-instal pro, Cukiernia-Piekarnia Gierczak.
RED

(Mateusz Komperda)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%