Zamknij

Głogowska firma na proteście branży przewoźników turystycznych w Warszawie

11:26, 30.10.2020 Grażyna Hanuszewicz Aktualizacja: 11:32, 30.10.2020
Skomentuj

Firma Kowalski z Głogowa dołączyła do protestu branży autokarowych przewoźników turystycznych organizowanego dziś w Warszawie. - Dogorywamy. Jak się nie będziemy odzywać, to upadniemy po cichu - mówi nam Monika Kowalska - Soboń.

Usługi Transportowe Kowalski to duża firma turystyczna z Głogowa. Kiedyś ich autokarami jeździło się wszędzie na wycieczki. Wozili uczniów, sportowców, seniorów i młodych na różne wyjazdy dalsze i bliższe. Dzisiaj... nikogo nie wożą. Dołączyli więc do protestu swojej branży, który dziś jest organizowany.  

Protest branży autokarowych przewoźników turystycznych organizuje w piątek (30.10.) na ulicach Warszawy stowarzyszenie Autokary 2020. Odbędzie się on między godz. 11 a 14. Zamierza zwrócić uwagę na ciężką sytuację w branży turystycznej. Autokary będą jeździły po ulicach stolicy. - Praktycznie od marca nie mamy zleceń i nie mamy też pomocy od państwa. Rząd nas z niczego nie zwolnił. To dla nas katastrofa, a zatrudniamy dużo osób - mówi Monika Kowalska - Soboń. 

Głogowska firma na proteście branży przewoźników turystycznych w Warszawie

O godz. 14 autokary maja opuścić ulice Warszawy, bo wkraczają na nie kobiety. Z tego co wiemy, to z Głogowa pojechała grupa kobiet indywidualnie - samochodami lub pociągami.  
RED

(Grażyna Hanuszewicz)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%