Zamknij
REKLAMA

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na spektakl

07:47, 25.11.2020 Mateusz Komperda Aktualizacja: 07:49, 25.11.2020
Skomentuj

Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie zaprasza na spektakl Teatru Modrzejewskiej w Legnicy, zatytułowany "Wierna wataha". Spektakl, w ramach programu TEATR POLSKA, odbędzie się w formie streamu na stronie Teatru w sobotę (28.11.) o godz. 18.

Miejski Ośrodek Kultury dysponuje ograniczoną do 100 ilością bezpłatnych biletów: aby uzyskać bezpłatny bilet, należy wejść na stronę internetową TUTAJ i zaznaczyć opcję "Chcę uzyskać dostęp".
Wydarzenie fb: TUTAJ 

Celem programu TEATR POLSKA jest ułatwianie dostępu do najlepszych spektakli teatralnych polskich teatrów mieszkańcom miejscowości, w których nie działa teatr instytucjonalny. Popularyzuje on sztukę teatralną oraz działa na rzecz niwelowania barier ekonomicznych w dostępie do teatru, szczególnie w miejscowościach oddalonych od dużych ośrodków teatralnych.

Kwalifikacja spektakli zgłoszonych do programu przeprowadzana jest w dwóch etapach. Pierwszy etap polega na uzyskaniu rekomendacji od Komisji Artystycznej, a drugi na ocenie projektów objazdów wybranych spektakli przez Komitet Organizacyjny na podstawie ich wiarygodności organizacyjnej i finansowej.

Program TEATR POLSKA jest organizowany od 2009 roku przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
RED
źródło:DGL News

(Mateusz Komperda)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%