Zamknij

Nagrodziliśmy najlepszych sportowców, trenerów i drużyny!

12:48, 09.03.2021 Mateusz Komperda Aktualizacja: 14:12, 09.03.2021
Skomentuj

Dostarczają nam wielu emocji, bywają fascynacją i wzorem do naśladowania - nasi sportowcy. Dlatego warto ich doceniać. Kibice oraz czytelnicy Głosu Głogowa - Tygodnika Lokalnego i portalu MyGlogow.pl mają do tego prawo. Stąd pomysł na lokalny plebiscyt na Sportowca Roku 2020, który za nami.

Za nami też uroczyste wręczenie nagród w Starostwie Powiatowym w Głogowie. Oczywiście odbyło się to w reżimie sanitarnym. Niestety nie mogliśmy zorganizować dla Was gali, gdzie wspólnie wszyscy moglibyśmy się spotkać, spędzić ze sobą więcej czasu - za to przepraszamy, tego żałujemy. Mając jednocześnie nadzieję, że w przyszłym roku się to uda. Do rzeczy - dziś (9.03.) chwilę przed godz. 10 Tomasz Olczak ogłosił zwycięzców naszego plebiscytu.

W kategorii Sportowca Roku 2020 wygrał Rafał Stachera (bramkarz KS SPR Chrobrego Głogów) - na kolejnych miejscach Bartosz Wójcik i Damian Bieniek.

W kat. Młodzieżowca Roku 2020 najlepsza okazała się Wiktoria Prokop (Basket Chrobry Głogów) - na kolejnych miejscach Wiktoria Gładosz i Oskar Czekaj.

W kat. Trenera Roku 2020 wygrał Łukasz Kogut (GKJ) - na kolejnych miejscach znalazł się Łukasz Michałowski i Jolanta Grubecka-Rozkocha.

W kat. Drużyna Roku 2020 wygrał Legion Głogów - na kolejnych miejscach juniorzy KS SPR Chrobrego Głogów i Głogowski Klub Judo.

- Mieliśmy okazję uhonorować doskonałych zawodników, trenerów, ale też rodziców, którzy ich wspierają - gratulował starosta Jarosław Dudkowiak.

Plebiscyt portalu MyGlogow i Głosu Głogowa - Tygodnika Lokalnego honorowym patronatem objął starosta powiatu głogowskiego Jarosław Dudkowiak. Do akcji przyłączyła się jako SPONSOR TYTULARNY firma fotowoltaiczna Avolta, która wspiera sportowców z naszego regionu. Są z nami także partnerzy akcji tacy jak: m.in. Saller PolskaPSS SpołemRadoximSpółdzielnia Mieszkaniowa NadodrzeAuto-Centrum LipiecGaleria GlogoviaOK ParkLotto i serwis rowerowy SBB Bolesław Bałd. 
RED

(Mateusz Komperda)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%