Zamknij

Dodatkowa rekrutacja do katolickiego przedszkola Boży Domek

11:48, 27.04.2021 Mateusz Komperda Aktualizacja: 11:48, 27.04.2021
Skomentuj

Przedszkole Boży Domek ogłosiło dodatkową rekrutację. - Na prośbę rodziców zainteresowanych zapisaniem sowich dzieci do przedszkola Boży Domek informujemy, że rekrutacja dostępna jest również dla dzieci w wieku pięciu lat - czytamy na stronie tego przedszkola. Można zapisać swoje dziecko online lub osobiście na furcie klasztornej.

Starania o przedszkole katolickie przy parafii trwały od trzech lat - Pamiętajmy, że to jest przedszkole profilowane. Nie jak każde inne. Naszym celem jest kształtowanie dzieci w duchu katolickim. Nie chodzi o to, żeby tutaj nauka religii trwała od godziny 8 rano do godziny 16 po południu. Będzie prowadzona w trakcie zajęć. Także nauczyciele to osoby, które wierzą w Boga. Nie są tutaj z przypadku. Mają swoje rodziny i dzieci, które tak wychowują - zaznacza ojciec Łukasz Wójcik, proboszcz parafii pw. św. Klemensa w Głogowie. 

Tutaj dzieci będą miały mszę świętą raz w tygodniu, nie w pobliskim kościele, ale w swoich salkach. W każdej z nich znajdzie się miejsce na kapliczkę, gdzie będzie krzyż, obraz Matki Boskiej Fatimskiej.
RED

(Mateusz Komperda)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%