Zamknij
REKLAMA

Przynieśli do szpitala maskotki, by w tym wyjątkowym dniu u dzieci pojawił się uśmiech

13:43, 31.05.2021 Mateusz Komperda Aktualizacja: 13:44, 31.05.2021
Skomentuj

Zbliża się Dzień Dziecka - stąd ich pomysł, by maluchom przebywającym w Głogowskim Szpitalu Powiatowym zrobiło się po prostu milej. Radni Edyta Owczarek i Michał Wnuk, była poseł Ewa Drozd a nawet raper Tomasz Olczak oraz wiele innych osób spotkało się pod szpitalem, by przekazać im maskotki i gadżety.

- To wyjątkowy dzień dla każdego dziecka. Wiem to, bo mam syna i od kilku dni słyszę o zbliżającym się święcie - żartował Michał Wnuk. - Przebywanie w szpitalu nie jest niczym przyjemnym, a tym bardziej w ten radosny dzień. Dlatego jednoczymy siły, aby nieść odrobinę uśmiechu - dodawała Edyta Owczarek.

- Zawsze pamiętamy o dzieciach. Co roku coś planujemy i realizujemy. Pomyśleliśmy, że warto umilić ten czas, którzy najbardziej tego potrzebują. Są w wyjątkowym miejscu i tego dnia nie będą mogły spędzić na lodach z rodzicami - zwracał uwagę Ewa Drozd.

- Misie trafią na oddział dziecięcy i chirurgii dziecięcej. Otrzymają je ci mali pacjenci, którzy jutro zostaną poddani operacji - zapowiadał Edward Schmidt, prezes szpitala. Ale zanim dzieci dostaną maskotki te objęte zostaną jeszcze ... kwarantanną. - Będą na kwarantannie 24 godziny, aby wszystko odbyło się bardzo bezpiecznie - przypominał, że odwiedziny na tych oddziałach są wstrzymane. Z maluszkami mogą obecnie przebywać tylko rodzice.
RED

(Mateusz Komperda)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%