Do tego wypadku doszło około godz. 5 na drodze wojewódzkiej 292 w stronę huty na wysokości skrętu na RIPOK. Zderzyły się dwa samochody - hyundai i mazda. Ten pierwszy został zabrany lawetą do mechanika, drugi nadal stoi w polu. Ściął znak drogowy i spadł ze skarpy. Kierowca miał sporo szczęścia, bo przejechał tuż obok metalowego słupka i drzewa. Jak się okazuje był pijany. Był też sprawcą tego zdarzenia. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.
- Kierowca mazdy został zatrzymany przez policję. Prowadzimy w tej sprawie swoje czynności - mówi nam Emilia Reguła z KPP w Głogowie.
RED
[FOTO] 30 najlepszych grafficiarzy zmienia przejście
gdyby policzyc ile miasto wydaje na te pseudofundacje to jak nic byloby na kolejne hospicjum nasze glogowskie bez zebrania
nikt
14:27, 2026-06-28
[FOTO] 30 najlepszych grafficiarzy zmienia przejście
o jezusku kolejna fundacja nam sie objawila a ile prezydent temu tworowi placi
nu
14:25, 2026-06-28
[FOTO] 30 najlepszych grafficiarzy zmienia przejście
rozumiem ze zyjecie z reklam ale do diabla nie przymusowych pogody nie zobaczysz a i malunku swiatowych artystow tez pogoda przeminie ale tworstwo tych najlepszych swiatowych zniknie i ja nawet nie zobacze zdjecia bo mi sie wciska jakies cholerstwo
do portalu
14:13, 2026-06-28
Mnóstwo wody i piękna przyroda dla ochłody
Wiecej trcinowisk wycinajcie pod prywate to bedziecie na bank mieć więcej ptactwa
Szop bober
14:07, 2026-06-28
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz