Na placu przy kościele Bożego Ciała na Starym Mieście powstał "Zakątek u św. Mikołaja". Kosztowało to wiele pracy parafian i zespołu Caritas działającego tutaj w kościele. Udało się. Dziś (16.06.) odbyło się uroczyste przecięcie wstęgi. Udział w tym wydarzeniu wziął chociażby Tadeusz Lityński, biskup diecezji zielonogórsko-gorzowskiej oraz prezydent miasta Rafael Rokaszewicz.
- Jestem dumny z parafian- mówił proboszcz Stanisław Brasse. - To była oddolna inicjatywa. Napisaliśmy dwa projekty, oba zostały wybrane. Zaangażowało się ponad dwudziestu mężczyzn, którzy tutaj każdego dnia budowali domek zielarza. W między czasie odbywały się różne inicjatywy - jak konferencje i spotkania z pszczelarzami - dodawał. Na tym nie koniec, bo planów na ten plac jest jeszcze wiele. Proboszcz chciałby, aby z tego miejsca korzystali właśnie głogowianie.
RED
[FOTO] 30 najlepszych grafficiarzy zmienia przejście
a po kolejnej ulewie musicie do podziwiania tego dziela kajaki z kpo tam wprowadzic
zzz
13:24, 2026-06-28
[WIDEO] Miasto bierze się za fosę
uwazajcie bo gdzies kiedys musialy zniknac papiery z archiwum sadowego i zniknely w noc sylwestrowa jakie bylo moje zdziwienie kiedy rankiem 1 stycznia moj pies w towarzystwie milicjanta wyszwdl z podziemi i miliccjant jednym slowem powiedzial mi co mam zrobic papier w pysku mial moj pies ale milicjant mu zabral czyje to byly papiery po latach chyba powinnismy wiedziec ale sad i prokuratura przez wiele miesiecy pracowali nocami
ja
13:16, 2026-06-28
[FOTO] 30 najlepszych grafficiarzy zmienia przejście
a jaki koszt jest tych najlepszych ktos wie
KINIA
11:48, 2026-06-28
[FOTO] 30 najlepszych grafficiarzy zmienia przejście
HUZ SIE ZACZELO 30 NAJLEPSZYCH A NASI NIE UMIELIBY NAMALOWAC RATUSZA CZY KOLEGIATY, KPINY Z NAS Z MIESZKANCOW BO DLA KASTY WSZYSTKO CO Z ZEWNATRZ TO JEST DOBRE A NASZE ZLE
BOBASEK
11:47, 2026-06-28
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz