Głogów

Zamknij

Kibice zawiedzeni. Opuszczali strefę jeszcze przed końcem meczu

Mateusz Komperda 08:38, 24.06.2021 Aktualizacja: 15:05, 20.10.2025
Skomentuj Kibice zawiedzeni. Opuszczali strefę jeszcze przed końcem meczu

Robert Lewandowski strzelił w tym turnieju trzy bramki. Ale Polacy i tak odpadli z mistrzostw Europy tradycyjnie już po fazie grupowej. W ostatnim meczu (23.06.) - meczu o wszystko - przegrali z Szwecją 3:2. Jak podkreślali głogowianie, którzy znów tłumnie przyszli pod ratusz kibicować biało-czerwonym, momentami na boisku wyglądało to całkiem dobrze. - Gra w obronie za to fatalna - zauważali.

Można powiedzieć, że to na tyle sportowych emocji. Strefa kibica to transmisja trzech meczów z Słowacją (1:2), Hiszpanią (1:1) i Szwecją (2:3). Teraz pozostaje nam wspierać tylko pozostałe reprezentacje - te, które w turnieju nadal są. Przed telewizorem lub w barze.
RED

(Mateusz Komperda)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%