Na placu przy teatrze im. Andreasa Gryphiusa sporo się działo. Głogów odwiedził Teatr Rozrywki Trójkąt ze sztuką "Księga Błazna". - Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni frekwencją - mówił Michał Wnuk, kierownik głogowskiego teatru, którego szczególnie cieszy to, że po długiej przerwie, spowodowanej epidemii koronawirusa, wracają z kulturą. - Takie wydarzenia plenerowe zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem. Fajnie, że przychodzą całe rodziny: dzieci, rodzice, dziadkowie. Coś pięknego - dodawał. A Tomasz Olczak zwracał uwagę na to, że wakacje z teatrem będą aktywne. - Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Przygotowaliśmy ciekawe propozycje, śledźcie naszego FB - zachęcał pracownik teatru. Już jutro (4.07.) o godz. 19 spektakl "Kraina ułudy" w wykonaniu nowosolskiego teatru Terminus A Quo.
RED
Strażacy ruszyli na ratunek... kaczuszkom
i to sie chwali brawo
andrzej
19:15, 2026-06-26
Nie żyje pies zamknięty w aucie
Zwierzę zdycha-umiera człowiek.
SG
18:36, 2026-06-26
Nie żyje pies zamknięty w aucie
Służby ratunkowe do psa?
Really?
17:59, 2026-06-26
Nie żyje pies zamknięty w aucie
Ca za *%#)!&
Ktos
17:09, 2026-06-26
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz