Koła Gospodyń Wiejskich mogą otrzymać 8 tys. zł na pokrycie kosztów organizacji lokalnego Festynu, którego głównym celem jest promocja szczepień przeciw COVID-19. Zgłaszają akcję promocyjną do powiatowych biur Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. W przypadku spełnienia wymogów ARiMR przekazuje środki na organizację wydarzenia.
W celu uzyskania dofinansowania, należy spełnić kilka podstawowych warunków: zapewnienie możliwości szczepienia dla uczestników przez min. 5h dziennie, na podstawie umowy Koła Gospodyń Wiejskich z punktem szczepień, przeprowadzenie kampanii informacyjnej o organizowanym festynie, zorganizowanie minimum 3 atrakcji dla uczestników wydarzenia z listy podanej przez ARiMR, złożenie uproszczonego sprawozdania z przeprowadzonego wydarzenia.
RED
fot. archiwum
Zmiany w kwocie wolnej od podatku. Nowy plan rządu
Może moje wnuczki coś skorzystają z tych obietnic.
Vlod88
08:54, 2026-04-08
Obwodnica Głogowa idzie zgodnie z planem
W Głogowie mieszkam ponad 50 lat i nie bardzo wierzę w tą nową obwodnicę z nowym mostem.
Vlod88
08:50, 2026-04-08
Obwodnica Głogowa idzie zgodnie z planem
Czyli nigdy kłamcy żadnej obwodnicy nie będzie
Urzedas
07:45, 2026-04-08
Obwodnica Głogowa idzie zgodnie z planem
P JAK PLATFORMA , P JAK PEDOFIL P JAK PONCYLIUSZ P JAK POGLOS NO I P JAK PAWELKO KOWAL
P
23:22, 2026-04-07
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz