Wszystkie samochody, biorące udział w tej kolizji, jechały drogą wojewódzką 292 z Przedmościa w kierunku Głogowa. Tuż za skrętem na Borek najpierw przyhamował mercedes. Wyprzedzał rowerzystkę. Ale za mercedesem był jeszcze opel i ford. Ten ostatni uderzył w opla, potem w mercedesa. W sumie roztrzaskały się trzy auta.
Droga została zablokowana. Na miejsce przyjechali strażacy, policja i pogotowie ratunkowe. Pasażerowie opla - w tym 2 dzieci - potrzebowali pomocy medycznej. A także pasażerka forda - młoda dziewczyna, córka kobiety, która kierowała tym autem. - Zostawcie mnie! - wykrzykiwała w stronę ratowników. Była w szoku.
Rowerzystce nic się nie stało. - Jechałam krawędzią drogi - mówiła nam, że często tędy podróżuje i że jest niebezpiecznie. Sprawcą kolizji jest 45-letnia kobieta - z forda. Nie zachowała odpowiedniej odległości od jadącego przed nią opla.
RED
Będzie rewolucja? Dwie spółki zamiast jednej
Rokaszewicz co wy robicie z klubem
Karol
01:19, 2025-09-16
Śledztwo prokuratury w sprawie podzielników
SM Nadodrze to relikt PZPR, firma rodzinna i praca do emerytury. Już dawno organy prawne powinny zająć się tą pseudo firmą
Irek
23:04, 2025-09-15
Światła przy zamku w Głogowie
Tam nie powinno być drogi, ja p....lę, ile można czekać?
tokmek
21:43, 2025-09-15
Prezes szpitala: Sprzęt pomaga, to ludzie leczą
Panie Prezesie czegoś nie rozumiem jeżeli tomograf jest zepsuty to nie trzeba wozić tych pacjentów do innych szpitali bo mamy też rezonans .
Bati
21:34, 2025-09-15
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz